Hayatı öğrenmenin en iyi yolu arkadaş ve ailenin tavsiyelerini dinlemek mi; Yoksa kendi tecrübelerine göre hareket etmek mi

Sponsor Bağlantılar

Hayatı öğrenmenin en iyi yolu arkadaş ve ailenin tavsiyelerini dinlemek mi; Yoksa kendi tecrübelerine göre hareket etmek mi kısaca yaza bilir misiniz?
Tabi ki hayatı öğrenmenin en iyi yolu arkadaş ve ailenin tavsiyelerine uymaktır. Bizler her zaman birilerine danışarak ve özellikle aile tavsiyelerine uyarak hareket etmeliyiz. Böyle yaparsak hata yapma oranımız düşer. işlerimiz yoluna girer. Kendi düşüncelerimize göre hareket etmemiz durumunda hata yapma oranımız çok olur. Bizden büyük hayatta tecrübesi olanlarla istişare etmeliyiz.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan II. Balkan savaşında askerlerimize kim komutanlık yapmıştır Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: aile ve Arkadaşlarının tecrübeleriyle mi yoksa kendi tecrübelerimizle mi hareket etmeliyiz, hayatı öğrenmenin en iyi yolu arkadaş ve aile tavsiyelerini dinlemektir münazara, hahati ogrenmenin en iyi yolu arkadas ve ailenin tavsiyelerini dinlemekmi yoksa kendi tecrubelerine gore hareket etmekmi munazara, hayati ogrenmenin, HAYATI ÖĞRENMENİN EN İYİ YOLU ARKADAŞ VE AİLENİN TAVSİYELERİNİ DİNLEMEKTİR, hayatı öğrenmenin en iyi yolu aile uymaktır ile ilgili benzetmeler, hayatı öğrenmenin en iyi yalu aile ve arkadaşlarına uymaktır, hayat tecrübeleri, kendi tecrübelerine göre hareket etmesi

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.